ممبرزگرام چیست؟

اگر برای رشد کسب و کار خود یک کانال تلگرام ساخته اید مسلما به افزایش ممبر سریع این کانال در تلگرام نیاز دارید؛ یا اگر کانالی ایجاد کرده اید و قصد دارید برای کانال ها و کسب و کار دیگران تبلیغات انجام دهید پس حتما به کانالی پر از ممبر نیاز خواهید داشت. ما در این راه شما را یاری میکنیم و با استفاده از اپلیکیشن ممبرگیر “ممبرزگرام”  میتوانید اعضای کانال تلگرامی خود را به راحتی و در مدت خیلی کم افزایش دهید و میلیونر شوید.

برنامه افزایش ممبر”ممبرزگرام” بخش های مختلفی دارد که در زیر توضیحات لازم برای کار با برنامه درج شده است :

ابتدا باید از اینجا یا مایکت برنامه ممبرزگرام را روی دستگاه خود نصب کنید، دانلود این برنامه رایگان است.

.

ابتدا فیلتر شکن خود را روشن کنید و سپس روی آیکون برنامه کلیک کنید.

.

.

1. با زدن روی دکمه شروع به صفحه لاگین برنامه هدایت خواهید شد.

.

.

2. در صفحه نمایش داده شده شماره موبایل مد نظر را وارد کنید (شماره ای که به تگرام آن دسترسی داشته باشید)

.

.

3. منتظر باشید تا کد فعالسازی به تلگرام شما ارسال شود و آن را در قسمت مربوطه وارد کنید.

.

.

4. اگر برای شماره مد نظر تنظیمات دو مرحله ای امنیت تلگرام را فعال کرده اید ، آن را نیز وارد کنی. سپس به مرحله بعد بروید در غیر اینصورت بعد از ورود کد فعالسازی به صفحه وارد کردن کد دعوت هدایت خواهید شد.

.

.

5. اگر کد دعوت ممبرزگرام از طرف دوستانتان دریافت کرده اید در این صفحه کد دعوت را وارد کنید تا 10 سکه هدیه به شما و 20 سکه هدیه به طرف مقابلتان اضافه شود.

6. در غیر اینصورت میتوانید با زدن گزینه “رد کردن” این مرحله را تمام کنید و وارد برنامه شوید.

بعد از انجام این مراحل شما با موفقیت به ممبرزگرام وارد شده اید.

این بخش که در واقع صفحه اصلی برنامه است برای جمع اوری سکه رایگان در نظر گرفته شده است و هر کس سفارش ممبری برای کانال خود ثبت کند کانال او در این صفحه نمایش داده می شود.

.

.

1. کاربران با زدن دکمه “عضویت” ممبر آنها می شوند و در عوض به ازای هر عضویت 2 سکه دریافت میکنند، بدین ترتیب سفارش دهنده ها ممبر خود را دریافت کرده و جوینر ها نیز نیز در ازای این عضویت 2 سکه به دست می آورند.

.

2. از امکانات خوب این صفحه دکمه “عضویت خودکار” است، با زدن روی دکمه عضویت خودکار، به صورت اتوماتیک در همه کانالهای برنامه عضو میشوید و دیگر لازم نیست وقتتان را صرف زدن روی دکمه عضویت کنید، بدین طریق، اتوماتیک عضو کانالها شده و سکه اضافه میشود، همچنین میتوانید برنامه را در پس زمینه انداخته و با گوشی خود به باقی کارهای روزمره بپردازید، خیالتان راحت عضویت خودکار به کار خود ادامه خواهد داد. و اگر دکمه “رفع اعلان محدودیت” را فعال کنید در حین عضویت خودکار از رفع محدودیت تلگرام و انجام عضویت مجدد آگاه خواهید شد.

.

3. در این صفحه امکانات دیگری از قبیل قابلیت عدم نمایش تصویر کانال برای صرفه جویی در مصرف اینترنت و دکمه ای برای باز کردن کانال در تلگرام تعبیه شده است(همچنین میتوانید هر کانال سیاسی یا غیر اخلاقی را با استفاده از گزارش تخلف برای ما ارسال کنید تا بررسی و حذف شوند).

.

همانطور که میدانید برای ثبت سفارش ممبر کانال تلگرامی خود به سکه نیاز دارید که منتظر ماندن برای جمع آوری سکه رایگان، کاری زمانبر است.

.

1. در این بخش با انتخاب گزینه فروشگاه میتوانید مستقیما سکه خرید کرده و با آنها به هر تعداد که مایل باشید سفارش ممبر ثبت کنید.(حتما به فروشگاه ما سر بزنید چون امکانات ویژه ای در انتظار شماست !در فروشگاه ما فرصت های عالی قرار داده شده از جمله “پیشنهاد شگفت انگیز روزانه” و “جایزه تکرار خرید” وجود دارد که شما میتوانید از این فرصت ها استفاده کنید).

.

.

2. در پینشهاد شگفت انگیز روزانه برای هر کاربر یک بسته با تخفیف عالی در نظر گرفته میشود که فقط تا 24 ساعت فرصت خرید آن را دارد.

3. “جایزه تکرار خرید” نیز به این صورت است که به ازای 4 بار تکرار خرید هر بسته، بار بعد آن بسته رایگان به شما تقدیم خواهد شد.

برای ثبت سفارش ممبر برای کانال تلگرامی مد نظر خود میتوانید از این بخش اقدام کنید. در این صفحه بسته های متعددی برای سفارش ممبر به شما نمایش داده میشود که برای انتخاب هر بسته نیاز مند سکه هایی هستید که از قبل جمع آوری یا خرید کرده اید.برای اطلاعات بیشتر در زمینه بدست آوردن سکه میتوانید بخش “سکه بگیر” یا “سکه بخر” را مطالعه کنید. نرخ هر ممبر 4 سکه است.

.

راهنمای خرید ممبر1. بعد از انتخاب بسته مورد نظر و انتخاب گزینه “سفارش” به صفحه “درخواست عضو” هدایت می شوید.در این صفحه باید آیدی کانال تلگرام عمومی خود را بدون @ وارد کنید.

.

2. سپس با زدن گزینه “ثبت درخواست” به صفحه احراز هویت کانال وارد خواهید شد.

.

3. اگر کانال شما صحیح است میتوانید گزینه “تایید” را بزنید تا ممبرگیری شما آغاز شود.

1. سفارش های من

در این بخش میتوانید جزییات مربوط به سفارشات ممبر را مشاهده کنید از قبیل:

.

    1. کانالهای لفتی : یعنی مجموع تعداد کانالهایی که بعد از عضویت، زودتر از 5 روز از آنها لفت داده اید.
    2. سکه کم شده بابت لفت : یعنی تعداد سکه ای که به ازای هر لفت زودتر از 5 روز از شما کسر شده است، به ازای هر لفت، از لفت دهنده 2 سکه کسر و به طرف مقابل اضافه می شود.
    3. تعداد سکه اضافه شده شما : یعنی تعداد سکه هایی که به ازای لفت زودتر از 5 روز دیگران از کانال شما، به شما اضافه شده است.

همچنین در این بخش میتوانید جزییات سفارش خود، از قبیل آیدی کانال درخواستی، زمان و تاریخ درخواست ، تعداد ممبر درخواستی، تعداد عضو اضافه شده و خارج شده و همچنین وضعیت سفارش مد نظر را مشاهده کنید.

.

.

2. انتقال سکه

از طریق این قابلیت میتوانید سکه را به شماره دیگر در ممبرزگرام انتقال دهید، مثلا میتوانید همیشه سکه های موجود در شماره های مجازی خود را به یک شماره اصلی انتقال دهید تا در صورت وجود مشکل در شماره مجازی، سکه های شما محفوظ بمانند

3. پشتیبانی

در این بخش میتوانید انواع مشکلات مربوط به برنامه خود را یافته و رفع کنید، همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال با ایمیل برنامه به آدرس membersgramapp@gmail.com با ما در ارتباط باشید تا به سرعت پاسخگوی مشکل شما باشیم.

4. حالت بهینه اتصال

در حالت عادی باید این گزینه غیر فعال باشد، اما اگر مایل به استفاده از فیلتر شکن باشید میتوانید فیلتر شکن خود را روشن و سپس این گزینه را فعال کنید.

5. خانواده ممبرزگرام

ممبرزگرام دارای 9 نسخه دیگر رایگان می باشد. با نصب نسخه های دیگر برنامه ممبرزگرام میتوانید همزمان سکه رایگان بدست آورید و با 10 برابر سرعت بیشتر سکه رایگان جمع کنید، میتوانید هر نسخه که مایل باشید نصب کنید و در هر نسخه از شماره مجزا برای ورورد استفاده کنید.

6. دوست به دوست

اگر دوستان شما از طریق کد هدیه شما وارد برنامه شوند به ازای هر دعوت موفق، 20 سکه هدیه به شما و 10 سکه هدیه به آنان اضافه خواهد شد.

7. با ممبرزگرام میلیونر شو

برای اطلاعات بیشتر صفحه میلیونر شو را مطالعه فرمایید.

8. خروج از حساب

جهت خروج از برنامه میتوانید از این گزینه استفاده کنید.