loading

وضعیت سفارشم اتمام شده، ولی ممبر برام نیومده

ابتدا وارد ممبرزگرام شوید و سپس به بخش “سفارش‌های من” که در منوی کناری موجود است، بروید.

کارت مربوط به سفارش خود را مشاهده کنید. اگر تعداد عضو درخواستی شما برای مثال 100 ممبر باشد و 110 ممبر دریافت کرده اید، به این معنی است که فرآیند ممبرگیری موفق بوده‌است؛ ولی ممکن است ممبرها از کانال یا گروه شما خارج شده باشند، که تا چند روز پس از سفارش، تمامی ممبرهای اضافه شده، از لحظه وارد شدن به کانال شما رصد میشوند و در صورت خروج از کانال شما به ازای هر خروج 2 سکه به صورت خودکار به حساب شما بازگشت داده میشود (محاسبه و رصد ممبرها مقداری زمانبر است و میبایست صبور باشید).

در غیر این صورت، یکی از حالات زیر ممکن است اتفاق افتاده باشد:

  • کانال شما، دارای محتوای متناقض با قوانین و مقررات کشور و همچنین ممبرزگرام است.
  • آدرس کانال را اشتباه وارد کرده اید.
  • آدرس کانال را پس از ثبت درخواست، تغییر داده اید.
  • ممبرهای قبلی کانال از کانال خارج شده اند. برای مثال شما یک کانال 2000 نفری دارید و برای کانال خود 100 ممبر درخواست داده‌اید. پس از اتمام سفارش، وارد کانال میشوید و انتظار دارید 2100 نفر ممبر را مشاهده کنید. ولی تعداد اعضای کانال را 2010 نفر مشاهده می‌کنید و به اشتباه فکر می‌کنید که ممبرزگرام 90 ممبر به شما داده است. درصورتی که کانال شما متاسفانه در حال ریزش ممبر بوده است و 90 نفر از اعضای قبلی کانال، از کانال شما خارج شده‌اند.

ورود ممبرها به کانال شما، همانند دعوت از افراد به خانه شما است. طبیعتا اگر رفتار و پذیرایی نامناسبی با آنها داشته باشید، سریعاً خانه شما را ترک خواهند کرد. پس لطفاً توجه داشته باشید که هرچه محتوای کانال شما بهتر و قوی‌تر باشد و برای ورود ممبرها و نگهداری از آنها برنامه داشته باشید، احتمال خروجشان کمتر و کمتر خواهد شد.

این مطلب مناسب بود؟
مرسی که نظرتون رو گفتین
تماس با ما