loading

نمیتونم سفارش ممبر بدم، میگه آدرس کانال معتبر نیست

نمیتونم سفارش ممبر بدم، میگه آدرس کانال معتبر نیست

اگر به تازگی در ممبرزگرام، با عضویت در تعدادی زیادی از کانال‌ها سکه دریافت کرده‌اید، تلگرام به دلیل گذر کردن از حد مجاز عضویت در کانال‌ها، حساب شما را موقتاً محدود کرده‌است و اجازه استفاده از لینک کانال را برای عضویت به حساب شما نمی‌دهد. برای رفع این مشکل، لطفا چند ساعت صبر کنید و مجدداً تلاش کنید.

همچنین دقت کنید که حتما، کانال شما باید در حالت عمومی باشد و یک آدرس مشخص داشته باشد. برای تبدیل کانال از حالت خصوصی به عمومی، مراحل زیر را انجام دهید:

– ابتدا وارد کانالتان شوید و سپس روی نام آن در بالای صفحه بزنید. حالا در قسمت بالا، علامت مداد را انتخاب کنید.

حالا گزینه Channel Type (نوع کانال) را انتخاب کنید.

در این صفحه، کانال شما به صورت پیشفرض در حالت Private Channel (کانال خصوصی) قرار دارد که باید به حالت Public Channel (کانال عمومی) تغییر وضعیت دهید.

سپس در قسمت Permanent link (آدرس دائمی) میبایست آدرس عمومی خاص دسترسی به کانال خود را ایجاد کنید. دقت کنید که با توجه به قوانین تلگرام، این آدرس حتما باید انگلیسی باشد و نباید کمتر از 5 حرف باشد. همچنین با اعداد و کلمه telegram شروع نشود و قبل از شما، کسی آن را نگرفته باشد.

همانطور که مشاهده می‌کنید، با توجه به این که آدرس موجود در تصویر را کسی نگرفته است، میتوانید دکمه تیک را در بالا سمت چپ بزنید تا آدرس برای شما، گرفته شود. همچنین از این پس در ممبرزگرام برای گرفتن ممبر برای کانال خود، میتوانید از این آدرس بدون درج t.me/ استفاده کنید.

برای سفارش ممبر روی صفحه سفارش کلیک کنید.

این مطلب مناسب بود؟
مرسی که نظرتون رو گفتین
تماس با ما